PARTNERSKÁ ZÓNA

Staňte sa našim inštalačným partnerom a užívajte výhody partnerskej zóny. Garantujeme plnohodnotnú podporu v podobne výhodných nákupných podmienok, pravidelných odborných školení, expresných dodávok tovaru, bezplatného projektového poradenstva a supervízie pri inštaláciách.

ŠKOLENIA A TRÉNINGY

Dôležitou súčasťou našej partnerskej podpory sú pravidelné školenia a tréningy. Zameriavame sa základné inštalačné školenia, produktové novinky, technické vylepšenia, riešenie chýb a reklamácií, atď. V prípade záujmu vieme okrem štandardných školiacich tréningov prispôsobiť tému školenia aj podľa individuálnych potrieb inštalačných partnerov. Okrem osobných tréningov poskytujeme školenia aj online formou, ktoré môžete absolvovať z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie. 

SUPERVÍZIA INŠTALÁCIÍ

Našou prioritou je správne nastavenie spolupráce s každým inštalačným partnerom. Cieľom je spoločné napredovanie od samého začiatku, čo znamená, že Vás v tom nenecháme samých. Súčasťou našej partnerskej podpory je aj bezplatná účasť nášho technika na prvých Vašich inštaláciách. Chceme sa s Vami podeliť o naše skúsenosti a zručnosti z terénu. Každá inštalácia si vyžaduje individuálne riešenie technických komplikácií alebo iných obmedzení priamo na mieste.

TECHNICKÁ PODPORA

Cieľom našej technickej podpory je poskytnúť rýchly a jednoduchý prístup ku všetkým informáciám a nástrojom potrebným na správnu inštaláciu. V tejto sekcii nájdete katalógy, príručky, prezentácie, manuály, a odpovede na často kladené otázky. Okrem týchto materiálov sa v prípade potreby môžete obrátiť aj na našu telefonickú a emailovú technickú podporu.

Ak ste už registrovaný partner, zadajte prihlasovacie údaje.

coheen partnerska zona

Ak máte záujem, ozvite sa nám. Radi s Vami možnosti spolupráce prekonzultujeme.

Po odoslaní formulára Vás budeme do 2 pracovných dní kontaktovať.