O NÁS

coheen o nas ilustracna foto

Našim cieľom je priniesť zákazníkom riešenia pre vysoký užívateľský komfort. Vysoký užívateľský komfort pre nás znamená disponovať technológiou, ktorá zákazníkom prináša radosť v podobe najmodernejších smart funkcií, vysokej efektivity, úspory nákladov na prevádzku a v neposlednom rade minimálneho dopadu na životné prostredie.
Neustále sa snažíme reagovať na najmodernejšie trendy v oblasti vykurovania, chladenia a výroby elektrickej energie. Každý projekt má pre nás vysokú prioritu. Takmer všetky riešenia sa musia navrhnúť na mieru a preto si vyžadujú profesionálny prístup. Nie sme regionálne orientovaní, naše riešenie pripravíme a nainštalujeme kdekoľvek na Slovensku. Konzultáciu ako aj obhliadky poskytujeme bezplatne. Navyše pre rezidenčných zákazníkov zabezpečíme aj dotácie na zariadenia tepelných čerpadiel a fotovoltaických panelov.

Pre projekty novostavieb prinášame individuálny návrhy technológií a celkového riešenia na základe projektovej dokumentácie tak, aby efektívne spĺňali požiadavky energetickej hospodárnosti budov. Energetická trieda A0 je u nás už od 1.1.2021 pri každej novej stavbe podmienkou. Na splnenie týchto podmienok je potrebná vhodná kombinácia technológií využívajúcich obnoviteľné zdroje energie. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo sa sústreďujeme pri vykurovaní a chladení na najmodernejšie systémy, ktoré sú aktuálne dostupné na našom trhu. Celkové riešenie vykurovania a chladenia vieme vhodne kombinovať aj so solárnymi fotovoltaickými panelmi na výrobu elektrickej energie. Touto kombináciou vieme poskytnúť vysoko efektívne a zároveň nízkoenergetické riešenie pre rezidenčný sektor ako aj pre podnikateľské prostredie.

V prípade projektov rekonštrukcií prinášame komplexnú modernizáciu týchto systémov v podobe najmodernejších tepelných čerpadiel pre vykurovanie, ako náhradu za systémy plynového alebo elektrického vykurovania (radiátory, podlahové kúrenie). Urobíme bezplatnú obhliadku na mieste, prekonzultujeme varianty, navrhneme riešenie na mieru a nahradíme aj Váš plynový kotol, kondenzačný kotol alebo elektrické radiátory. Modernizácia týchto technológií vyžaduje vstupné investície, no pri výraznej úspore mesačných nákladov v porovnaní s pôvodným riešením je návratnosť tejto investície pomerne rýchla. K samotnej návratnosti pomáhajú aj dotácie poskytované štátom.

Prinesieme aj k Vám moderné, inovatívne, vysoko efektívne, nízkonákladové a ekologické riešenie vykurovania, chladenia a výroby elektrickej energie!

Dajte nám o sebe vedieť a my Vás presvedčíme o našich kvalitách a profesionalite v tom, čo robíme s radosťou a nadšením.

Chcem bezplatnú konzultáciu