Predaj klimatizácií vrátane odbornej inštalácie

coheen pozadie chladenie

Klimatizácia je efektívne zariadenie na regulovanie teploty a vlhkosti vzduchu v interiéri. Použitím tohto zariadenia dokážeme účinne schladiť priestor v letnom období. Klimatizácia je zároveň aj efektívnym technologickým prvkom na vykurovanie priestoru v zimnom období alebo ako podporný systém hlavného vykurovacieho zdroja v prechodných mesiacoch.

Moderné klimatizačné zariadenia sa vyznačujú vysokou energetickou efektívnosťou (A+++). Tepelná energia sa pritom nevyrába, dochádza len k jej presunu z jedného priestoru do druhého. Nová generácia klimatizácií dokáže nielen regulovať teplotu a vlhkosť, ale tiež filtrovanie a čistenie vzduchu.
Skúsenosti s rôznymi výrobcami a značkami nás vyprofilovali smerom k vysokej záruke kvality v podobe japonského výrobcu Panasonic, ktorý sa venuje vývojom týchto technológií už viac ako 50 rokov.

ESHOP

Novinkou modelovej rady Etherea je patentovaná technológia nanoe™ X, ktorá dokáže filtrovať ovzdušie vnútornou cirkuláciou vzduchu pričom účinne likviduje plesne, mikroorganizmy, baktérie a vírusy. Inhibičný účinok tejto patentovanej technológie likviduje pomocou hydroxylových radikálov aj vírusy SARS-CoV2 a teda aj COVID19. Táto funkcia sa dá aktivovať aj samostatne len na filtráciu bez chladenia alebo vykurovania.

Výber správnej klimatizácie závisí od množstva faktorov. Okrem samotného predaja klimatizácií zabezpečujeme aj odborné poradenstvo, obhliadky na mieste inštalácie, kvalifikovanú inštaláciu a servis.

Filtrácia účinná aj proti Covid19 Ako funguje filtrácia nanoe X?

Potrebujete poradiť s výberom vhodnej klimatizácie?

najpredávanejšie v kategórii

[ux_products columns=“5″]